„Okna bez kompromisu...“DŘEVOSTAVBY RODINNÝCH DOMŮ

Chcete stavět nový dům? Jděte na to od lesa a stavte ze dřeva. Dřevostavby VEXTA se vyznačují výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Při užívání domu nemusíte vytápět masivní zdi, ale jen interiér domu, což zajistí snížení nákladů na vytápění. Nízkoenergetický dům případně pasivní dům přináší úsporu energie až o 2/3 oproti klasickým domům. Naše dřevostavby jsou zdravé, ekologické a energeticky úsporné. Zároveň dřevostavby VEXTA splňují náročná kritéria na kvalitu a řemeslné provedení.

Jsme výrobci, a proto garantujeme jen ty nejkvalitnější a prověřené materiály. Využíváme spojení tradičních postupů s těmi nejmodernějšími, čímž nabízíme vysoce kvalitní bydlení. Dřevostavby nabízíme jak klasické, tak moderní se všemi souvisejícími pracemi. Realizujeme výstavbu katalogových i atypických rodinných montovaných domů "NA KLÍČ" na území celé ČR. Dřevostavby VEXTA dodáváme včetně základové desky a napojení na inženýrské sítě.

Našim klientům garantujeme termín předání dřevostavby a sjednanou cenu! Jsme stabilní a spolehlivá firma, která je tu pro Vás již od roku 2000. Naše společnost si za tuto dobu vybudovala silné postavení na trhu, což dokazujeme desítkami realizovaných rodinných domů ročně. Jsme držiteli certifikátů komplexního systému managementu jakosti (ISO 9001, ISO 14001 a OHAS 18001), čímž chceme naši zákazníkům dávat jasný signál, že pracujeme podle přesných pravidel. Dřevostavby VEXTA splňují ta nejnáročnější kritéria na kvalitu, řemeslné provedení a úsporné bydlení. Použité technologie umožňují stavět dřevostavby za zajímavé ceny a navíc ve velmi krátkých realizačních termínech.

10 důvodů pro dřevostavbu VEXTA

  1. Rychlost výstavby a finančně nejdostupnější bydlení
  2. Energetická úspornost stavby
  3. Výrazně větší podlah. plocha díky konstrukci oproti zděnému domu
  4. Široká možnost individuálních úprav zákazníkem
  5. Zdravé bydlení
  6. Ekologie a ochrana životního prostředí
  7. Dům je okamžitě obyvatelný
  8. Nehořlavost
  9. Životnost srovnatelná se zděným domem
  10. Stavět lze v průběhu celého roku